Montaż okien dachowych Choszczno


montaż okien dachowych choszcznoOkna dachowe zwane również oknami połaciowymi umieszczane są  – jak sama nazwa wskazuje – w połaci dachu – i mają na celu oświetlenie pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Sam montaż takich okien nie jest rzeczą trudną, jednakże wymaga dużej wprawy od ekipy monterskiej, dlatego też warto wybrać do tego zadania doświadczoną ekipę aby uniknąć problemów.

Montaż okien dachowych czyli ich osadzanie – najlepiej jest przeprowadzić razem z pokrywaniem połaci dachowej, ponieważ w znaczny sposób ułatwia to i usprawnia pracę a także minimalizuje ryzyko wystąpień nieszczelności i uszkodzeń samego pokrycia. Jednakże nie wyklucza to również montażu okien dachowych – w gotowym już dachu. Jeśli chodzi o dobór rodzaju okien połaciowych, jest to uwarunkowane przede wszystkim kątem nachylenia połaci do dachu. Wysokość okna powinna być dobrana w taki sposób, aby siedząc jak i stojąc można było wyglądać przez okno. Sam montaż okna dachowego również uwarunkowany jest rodzajem dachu oraz wymiarami samego okna.

W swojej ofercie mamy szeroki zakres usług dekarsko – murarskich, a wśród nich oczywiście znajduje się montaż okien dachowych. Dojeżdżamy do klientów na terenie Choszczna i okolic.

Okna nowej generacji dostępne aktualnie na rynku wyróżniają się szybkim i prostym montażem. Osadzane są one za pomocą kątowników montażowych, które dołączone są do zestawy okiennego. Przy montażu okien dachowych bardzo ważne jest zachowanie określonej kolejności ich osadzania – dlatego też warto jest zdecydować się na doświadczoną ekipę, która ma pojęcie o swojej pracy.