Kompleksowe pokrycia dachów Choszczno


Podczas budowy dokompleksowe pokrycia dachdów choszcznomu od podstaw, a także jego remontu bardzo poważną inwestycją jest pokrycie dachu. Warto się wówczas uważnie przyjrzeć materiałom oferowanym na rynku do tego typu przedsięwzięcia, ich cenom no i oczywiście rozejrzeć się za porządnym wykonawcą. Dach można rzecz jasna wykończyć w efektywny sposób za niewielką cenę – służą do tego celu między innymi – dachówki betonowe, gonty bitumiczne czy blacha stalowa lub trapezowa. Wszystko zależy od Państwa upodobań.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych pokryciach dachów na terenie Choszczna i okolic i swą ofertę zawsze dobiera indywidualnie do wymagań klientów.

Pokrycie dachu dachówkami może nastąpić dachówkami betonowymi lub ceramicznymi – z tym, że cena dachówek betonowych jest niższa. Wybierając jednak materiał za niższą cenę, nie zawsze jesteśmy skazani na gorszy efekt wizualny ponieważ obie grupy dachówek prezentują się na dachu dobrze, a osoba nie mająca o nich zielonego pojęcia w zasadzie nie jest w stanie ich odróżnić. Dachówki betonowe charakteryzują się mniejszym ciężarem i dokładniejszymi wymiarami dlatego też ich układanie jest stosunkowo łatwiejsze od układania dachówek ceramicznych  – dlatego też koszt kompleksowego pokrycia dachu dachówką betonową bywa niższy aniżeli dachówką ceramiczną.
kompleksowe pokrycia dachów kowalski
Bardzo popularną i często spotykaną formą pokrycia dachów na przestrzeni ostatnich lat stała się stalowa ocynkowana blacha. Na pokrycie dachów blachą producenci dają gwarancję aż do 15 lat! Koszt układania takiej blachy nie jest wysoki – w porównaniu do pokrycia dachu dachówkami nie ma tutaj żadnych dodatkowych elementów, za które trzeba płacić  – oczywiście mowa tutaj o standardowym pokryciu blachą na płasko, a nie po pokryciu na rąbek stojący.

            Oprócz kompleksowego pokryciach dachów w Choszcznie jesteśmy oczywiście w stanie pomóc Państwu również w wyborze najlepszej metody pokrycia w sytuacji kiedy nie są Państwo zdecydowani. Budowa dachu to poważna inwestycja dlatego warto ją dobrze przemyśleć i skorzystać z pomocy profesjonalistów, służących fachową wiedzą.